Camps on the 2:00

Camps on the 2:00

Postby carpenterrible » Sun Aug 22, 2010 10:46 am

If you miss The Deep End, you'll hate The DETH End at 2:00 and Istanbul.

Drop by the wooden dome between 10-11 AM for bloody, bloody marys, bacon and country music on vinyl until it breaks.

Who else has playa-front property?
User avatar
carpenterrible
 
Posts: 2
Joined: Tue Jul 27, 2010 4:01 pm

Postby Mystery Girl » Sun Aug 22, 2010 2:49 pm

mmm...love it!
User avatar
Mystery Girl
 
Posts: 14
Joined: Tue Aug 22, 2006 3:30 pm

2:00 & Detroit :: BaSSCAMP

Postby TBZ » Sun Aug 22, 2010 5:41 pm

MONDAY: (Night)
9:00 Bazooka Joe
10:00 Just Jack
11:00 Danielsan
12:00am DJ Flappy Bird
1:00 Heavenly Father
2:00 RS4
3:00 MF. Silva
4:00 2BE
5:00 4 Star Generals
6:00 Drew Latta
7:00 Jordan 10E
8:00 ::: end :::

TUESDAY: (Night)
9:00 Carl House
10:00 Mike Butler
11:00 Anthony Motto
12:00 NTRLD
1:00 Nate Metro
2:00 Xzentral
3:00 Arc One
4:00 Odissi
5:00 Will Bailey
6:00 Way Out West
7:00 EbenFlow
8:00 ::: end :::

WEDNESDAY DAYTIME
- Goddess Party -
1:00 pm Smasheltooth
2:00 pm Lotus Drops
3:00 pm Lea Luna
4:00 pm MLE
5:00 pm DATGIRL

WEDNESDAY: (NIGHT)
9:00 Pressha
10:00 NovaTRON
11:00 Willy Whompa
12:00 Mochipet
1:00 Laura
2:00 Sugarpill
3:00 R/D
4:00 Heyoka
5:00 Kitty-D
6:00 NASTYNASTY
7:00 Scuzzy
8:00 Quade

THURSDAY DAYTIME
- Mr. Rogers Whomper Room -
1:00 pm - 5 pm
Mr. Rogers
Zapper
Agustus thElefant
Deja Solis
and Wink


THURSDAY: (NIGHT)
9:00 Subaddiction
10:00 Ultraviolet & UFO!
11:00 Cadence
12:00 Illoom
1:00 Babylon System
2:00 Noad D
3:00 Ill Gates
4:00 Djunya
5:00 Vibesquad
6:00 Puppy Kicker
7:00 Latter-Day Dub
8:00 Nico Luminous

FRIDAY DAYTIME
- Team Infinity presents -
Marathon Set by
PSYKOVSKY (RUSSIA, RARE US APPEARANCE)

FRIDAY: (NIGHT)
9:00 Destrukt
10:00 Ishe
11:00 An-Ten-Ae
12:00 *SPECIAL "BASS" GUEST*
1:00 Freq Nasty
2:00 Mimosa
3:00 SPL
4:00 Elite Force
5:00 Dylan Rhymes
6:00 Kraddy
7:00 A. VanVranken
8:00 Syn Aesthetic

SATURDAY DAYTIME
- 801 on Detroit -
1:00 - 3:00 pm Special Daytime Set by RANDOM RAB
4:00 Artifax
5:00 D. Larsen
6:00 Dalars Salami


SATURDAY: (NIGHT)
9:00 )`( ::: MAN BURNS :::: )`(
11:00 Filthy Rich
12:00 SPLATINUM
1:00 Diggabeatz
2:00 David Starfire
3:00 Metaphase
4:00 Trill Bass
5:00 Dave Sweeten
6:00 Auditory Canvas feat. Jillian Ann
7:00 Phutureprimitive


ALSO SPECIAL GUEST SETS BY:
Steven Lee "Lee Cabrera"
and
MiHKAL
TBZ
 
Posts: 15
Joined: Wed Aug 19, 2009 8:10 pm
Location: SALT LAKE CITY


Return to 2010 Theme Camps

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest